Yetkili Kanada Göçmenlik
& Vize Başvuru Merkezi
kanada vizesi
We call you
 
 
 

Kurumumuz Hakkında

JUSTCANADA™ Kanada’ya göçmen olarak yerleşmek isteyen yatırımcı, girişimci, nitelikli çalışanlar için profesyonel Kanada Göçmenlik Danışmanlığı hizmeti veren ICCRC (Immigration Consultants of Canada Regulatory Council) resmi konseyine bağlı yetkili göçmenlik ve vize başvuru merkezidir. JUSTCANADA™, aile birleşimi (sponsorluk), Kanada nitelikli çalışan göçmenlik vizesi, yatırımcı/girişimci vizesi ve Kanada çalışma izni alımlarında size en iyi hizmeti verebilecek, Kanada hükümetinden yetkili Kanada Göçmenlik Hukuk Danışmanlarını bünyesinde bulunduran KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU yapabileceğiniz  bir kurumdur.

 

Firmamızın Merkezi Toronto, Ontario'da bulunmakta ve Ontario Ticaret Odası'na JUSTCANADA IMMIGRATION SERVICES INC. ticari markasıyla kayıtlı bir anonim şirket seviyesindedir. Firmamızın Türkiye'deki değerli müşterilerine daha iyi hizmet sunması için İzmir Ticaret Odasına kayıtlı olan bir limited şirketi de bulunmaktadır.

 

Firmamız ayrıca Kanadalı Profesyonel Göçmenlik Danışmanları Odası'na (CAPIC) kayıtlı bir kurumdur ve yetkisini Kanada Göçmenlik Bakanlığı'ndan almaktadır. İlgili sayfayı ziyaret için lütfen bu linki tıklayınız.